شعبه مشهد : بزرگراه شهید چراغچی - بلوار توس - توس 17 - بین فدک 10 و 12 شعبه تهران : شهرک صنعتی چهار دانگه -خیابان بیست و چهارم- بعد از تقاطع صنایع -پلاک ۶
051-37604999

راهنمای خرید غیر حضوری از صنایع چوب احتشام

احتشام / راهنمای خرید غیر حضوری از صنایع چوب احتشام

ثبت سفارشی

  • پس از مشاهده کالاها و خدمات صنایع چوب احتشام در کاتالوگ محصولات احتشام(کلیک کنید) و مراجعه به لیست قیمت محصولات(کلیک کنید)، با شماره تماس دفتر : 05137685828 تماس حاصل نموده و کالاهای موردنظر خود را سفارش دهید. اپراتور مربوطه پس از دریافت سفارش شما، پیش فاکتور را به شماره تماسی که از شما دریافت می کند، ارسال خواهد کرد، پس از پرداخت مبلغ پیش فاکتور، کالاها در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد گردید.

ارسال مرسوله

  • ارسال مرسولات توسط شرکت های حمل و نقل انجام می گیرد که هزینه آن بر عهده مشتری محترم می باشد.

بازگرداندن کالا

  • در حال حاضر کالاهای فروخته شده قابل تعویض و یا مرجوع نمی باشند لذا از مشتریان محترم خواهشمند است در خرید خود دقت نمایند. ضمن اینکه همه کالاهای صنایع چوب احتشام، تولیدی کارخانه چوب احتشام بوده و توسط تیم مجرب کنترل کیفیت محصولات، قبل از ارسال برای فروش، آزمایش و کنترل می گردند.

چند مرسوله ای

  • هر مرسوله دارای کد اختصاصی مربوط به خود بوده که برای پیگیری مرسوله مربوطه مورد استفاده قرار می گیرد.

انصراف از خرید

  • مشتریان محترم فقط قبل از مرحله ارسال مرسوله می توانند از خرید خود منصرف و طی تماس با دفتر، انصراف از خرید را به اپراتور مربوطه اطلاع دهند، بدیهی است در صورت بسته بندی شدن مرسوله، هزینه بسته بندی از مبلغ مرجوعی کسر خواهد شد. بعد از مرحله بسته بندی و قرار گرفتن مرسوله در مرحله ارسال، امکان انصراف از خرید وجود نخواهد داشت.
  • به استحضار مشتریان محترم می رساند، خرید از صنایع چوب احتشام به منزله توافق با موارد گفته شده می باشد.